Kolekcja UNREAL

Kolekcja UNREAL jest efektem wieloletnich poszukiwań oraz eksperymentów z różnymi technikami rysunku i malarstwa. Obrazy stanowią połączenie abstrakcji oraz malarstwa figuratywnego. 

Każda z prac składa się z kilku warstw, które wzajemnie się przenikają, tworząc wielowymiarowy efekt.

Podczas tworzenia tej serii udało mi się przełamać pewne blokady związane z jak najdokładniejszym odwzorowaniem rzeczywistości. Jest to kolejny etap w poszukiwaniu własnego stylu i sposobu komunikacji. Ostatnimi miesiącami staram się skupić na swojej intuicji, działać zgodnie z własnym  poczuciem estetyki, ponieważ wtedy prace są najbardziej osobiste i autentyczne. 

Często przyrównuję obrazy do piosenki – za ich pomocą ukazuję własne emocje, swoją historię ale też chodzi tutaj o to, żeby każdy patrząc na te prace mógł odnaleźć w tym siebie i mógł interpretować je na swój własny sposób. 

Tworząc kolekcję obrazów chciałam ukazać jak wielowymiarowa jest nasza rzeczywistość a także jak nasz świat wewnętrzny, materialny oraz wirtualny przenikają się wzajemnie. Jedna i ta sama sytuacja może być zupełnie różna, zależnie od osób które ją interpretują czy przeżywają. 

Specyfikacja:

Obrazy namalowane zostały na wysokiej jakości płótnach bawełnianych o różnorodnych rozmiarach – od najmniejszych 25×25 cm po maksymalny wymiar 100×100 cm. Prace powstały poprzez połączenie rysunku oraz malarstwa akrylowego. Jedna, ostatnia praca została wykonana techniką mieszaną z dodatkiem złota 24k.  Wielowymiarowy efekt powstał poprzez połączenie i przenikanie się wielu warstw farby.
Każda z prac ma zamalowane boki, dzięki czemu obraz można powiesić na ścianę bez ramy. 

 Za każdym razem dołączam również certyfikat autentyczności. 

Shopping Cart